Beylikdüzü

Yakuplu İkinci El Eşya Alanlar

Günümüzde evlerimizin vazgeçilmez ihtiyaçlarından olan beyaz eşya ve mobilyalar, Yakuplu ikinci el eşya alanlar mağazamızda sizleri beklemektedir.

Hemen her tür ikinci el eşyaları siz değerli halkımız için temin ediyor ve sizlere en uygun fiyattan sunuyoruz. Eğer sizlerin de evinizde satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınız var ise, internet sitemizde yer alan Whatsapp iletişim ya da e-posta adresimiz üzerinden fotoğraflarını bize iletin.

Yakuplu ikinci el eşya alanlar olarak sizlere eşyalarınız için değerinde bir teklif sunuyoruz ve sizde teklifimizi kabul ederseniz adresinize gelerek eşyalarınızı sizden alıyoruz.

Eşyalarınızı alır almaz ücretini kapınızda nakit olarak ödemekteyiz. İkinci el baza, ikinci el yatak odası, ikinci el çamaşır makinası, ikinci el bulaşık makinası, ikinci el lcd tv, ikinci el yatak odası, ikinci el led tv, ikinci el bahçe mobilyası, ikinci el çekyat ve daha fazla her tür eşyalarınız için bizleri rahatlıkla arayabilirsiniz.

Hangi İkinci El Eşyaları Alıyoruz?

  • İkinci el kanepeler
  • İkinci el mini buzdolabı
  • İkinci el yatak baza
  • İkinci el buzdolabı
  • İkinci el difriz
  • İkinci el PlayStation
  • İkinci el berjer
  • İkinci el klima
  • İkinci el klasik mobilya
  • İkinci el elektrikli ev aletleri olmak üzere yakuplu ikinci el eşya alanlar içinde özellikle hemen her tür beyaz eşyalarınızı sizlerden değerinde bir fiyatla satın almaktayız.

Neden İkinci El Eşya Alıyoruz?

Özellikle şehrimize gelen bekar çalışanlar ve öğrenciler için elimizden geldiğince ikinci el eşya bulundurmaya çalışıyoruz. Çünkü öğrenciler ve çalışanlar için sıfır eşyalar ekonomik olarak çok ağır olmaktadır.

Bu yüzden Yakuplu ikinci el eşya alanlar  çok daha uygun fiyatlara istedikleri hemen her tür eşyayı bulabilmektedirler.

Yakuplu İkinci El Mobilya Alanlar

Uzun yıllardır bu işi yapan Yakuplu ikinci el mobilya alanlar artık Yakuplu’da kalite ve güvenin merkezi haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutuyor ve kesinlikle müşterilerimize en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz.

Özellikle Yakuplu ikinci el mobilya alanlar firmamızda mobilya alan müşterilerimize bir 2 ay ek garanti veriyoruz ve her tür problemde ücretsiz teknik servis hizmeti sağlıyoruz.

Yakuplu ikinci el mobilya alanlar için dükkanımızda bulunan her tür ikinci el mobilyalarımız sıfır ayarında olup, uzun yıllar sorunsuz kullanacağınız mobilyalar olmaktadır. Eğer sizlerin de ikinci el baza, yatak odası, salon takımı, kanepe, ikinci el klasik yatak odası, ikinci el oymalı koltuk takımı, ikinci el oymalı mobilya, ikinci el bambu mobilya, ikinci el fatih kıral mobilya, ikinci el avangarde mobilya, ikinci el masaj koltuğu, ikinci el TV koltuğu, ikinci el 2 kapılı elbise dolabı gibi ikinci el mobilyalara ihtiyacınız varsa kesinlikle sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Çünkü bizde aradığınız hemen her ürünün en kaliteli ve en temizini bulacaksınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar İle Artık İkinci El Beyaz Eşya ve Mobilya Satmak Çok Kolay Bunun İçin Sadece Satmak İstediğiniz İkinci El Eşyalarınızın Fotoğraflarını Whatsapp ile 0555 754 50 60 Numaralı Telefona Göndermeniz Yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Et

Kapalı