Esenyurt

Esenkent İkinci El Eşya Alanlar

Eğer Esenkent’te yaşıyor ve satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınız var ise, Esenkent ikinci el eşya alanlar olarak her tür ikinci el eşyalarınızı alıyoruz. Sizlerden değerinde bir fiyatla aldığımız eşyalarınızı da yine aynı şekilde en uygun fiyattan halkımıza satıyoruz. Mağazamızda ikinci el eşya adına (ikinci el baza, ikinci el yatak, ikinci el çamaşır makinası, ikinci el led tv, ikinci el lcd tv,ikinci el elektronik ürünler…vb) aradığınız hemen her eşyayı bulabilmektesiniz.

Esenkent ikinci el eşya alanlar sizlerden almış olduğumuz ürünleri yine en uygun fiyatlardan siz vatandaşlarımın hizmetine sunmaktayız. Kesinlikle %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan firmamız, hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmamaktadır. Ayrıca siz müşterilerimize satmakta olduğumuz eşyalarımızın tamamı kendi servislerimizin bakım ve kontrolünden geçmiş olmaktadır.

Neden İkinci El Eşya Satıyoruz?

Özellikle Esenyurt ikinci el beyaz eşya alanlar için mağazamız kendi servisi kapsamında 2 ay  garanti imkanı sunmaktadır. Çünkü esenkent ikinci el beyaz eşya alan müşterilerimizin birçoğu ya öğrenci ya da ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşlarımız olmaktadır. Bizde bu insanlara mağduriyet yaşatmama adına firma olarak sadece ürün satmakla kalmıyor aynı zamanda elimizden gelen destek hizmetini de sağlamaya çalışıyoruz.

Hangi İkinci El eşyaları Alıyoruz?

  • İkinci el bazalar
  • İkinci el yatak odaları
  • İkinci el salon takımları
  • İkinci el kanepeler
  • İkinci el beyaz eşyalar başta olmak üzere Esenkent ikinci el eşya alanlar olarak kullanıma uygun hemen her tür eşyalarınızı sizlerden satın almaktayız.

esenkent ikinci el mobilya alanlar - Esenkent İkinci El Eşya Alanlar

Esenkent İkinci El Mobilya Alanlar

Esenyurt Esenkent halkına her tür ikinci el mobilya satışı yapmaktayız. Her daim mağazamız kalitenin ve güvenin değişmez adresi olarak yöre insanı tarafından tercih sebebi olmuştur. Esenkent ikinci el mobilya alanlar olarak satmış olduğumuz bütün eşyalar sıfır ayarında olup, uzun yıllar evinizde güvenle kullanabilirsiniz. Hiçbir zaman kötü ve deforme olmuş ürünleri mağazamızda bulundurmadığımız gibi siz değerli müşterilerimize de satmıyoruz.

Özellikle Esenkent ikinci el mobilya alanlar için ilk tercih yeri her zaman firmamız olmaktadır. Çünkü satmakta olduğumuz mobilyaların tamamı sıfır ayarında olup tertemizdir. Şayet sizde ikinci el mobilya’ya ihtiyaç duyuyor ya da ikinci el eşyanızı satmayı düşünüyorsanız bize internet sitemizde bulunan telefon numarası üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar İle Artık İkinci El Beyaz Eşya ve Mobilya Satmak Çok Kolay Bunun İçin Sadece Satmak İstediğiniz İkinci El Eşyalarınızın Fotoğraflarını Whatsapp ile 0555 754 50 60 Numaralı Telefona Göndermeniz Yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Et

Kapalı