Esenyurt

Kıraç İkinci El Eşya Alanlar

Kıraç ikinci el eşya alanlar mağazamızla son derece kaliteli ikinci el eşyaları satışa sunuyoruz. Firma olarak sizlere sadece ikinci el eşya satmıyor aynı zamanda siz vatandaşlarımızın satmayı düşündüğü hemen her tür ikinci el eşyayı da alıyoruz. Prensip olarak tamamen müşteri memnuniyeti merkezli çalışan firmamız, hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmamaktadır.

Kıraç ikinci el eşya alanlar ihtiyacınız olan ikinci el yataklar, bazalar, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, ütüler, fırınlar ve daha yüzlerce ürünler sizleri beklemektedir. Sizlere satışa sunduğumuz bütün bu ürünlerin hemen her tür bakımı kendi servislerimizde yapılmakta olup, tamamı sıfır ayarında olmaktadır.

Hangi İkinci El Eşyaları Alıyoruz?

  • En başta Kıraç ikinci el eşya alanlar için tercih olarak az kullanılmış hemen her tür beyaz eşyalarınız almaktayız.
  • İkinci el oturma grupları
  • İkinci el şark köşeleri
  • İkinci el yataklar
  • İkinci el mutfak aletleri
  • İkinci el ankastre setleri
  • İkinci el LED, LCD ve plazma televizyonlar
  • İkinci el bilgisayarlar ve bileşenleri
  • İkinci el ses sistemleri ve çok daha fazlası mağazamız tarafından siz değerli vatandaşlarımızdan değerinde bir fiyatla satın alınmaktadır.

Neden İkinci El Eşya Alıyoruz?

Neden ikinci el eşya alıyoruz diyecek olursanız, Kıraç ikinci el eşya alanlar mağazası olarak özellikle ekonomik açıdan durumu iyi olmayan öğrencilerin ve vatandaşlarımızın evlerinin eşya ihtiyacını çok daha uygun bir şekilde gidermeleri adına bu işi yapmaktayız. Çünkü bu durumdaki vatandaşlarımızın evlerine bizden almış oldukları eşyaları sıfır alma lüksleri bulunmamaktadır.

Kıraç İkinci El Mobilya

kirac ikinci el mobilya alanlar 300x150 - Kıraç İkinci El Eşya AlanlarKıraç ikinci el mobilya alanlar Hemen her tür ikinci el eşyanın satıldığı firmamız yıllardır kalitenin ve güvenin değişmez adresi konumundadır. Çünkü bizim amacımız eşya satmak yerine, her daim müşteri kazanmak olmuştur. Bu anlayışımız dolayısıyla da çevre insanı tarafından ikinci el eşya denildiğinde ilk akla gelen hep biz olmaktayız.

Özellikle Kıraç ikinci el mobilya alanlar bizden sanki ikinci el değil de, sıfır eşya alıyor hissine kapılmaktalar. Çünkü mağazamızda sizler için satışa sunmuş olduğumuz mobilyaların tamamı sıfır ayarında olmaktadır. Bizden almış olduğunuz ikinci el baza, ikinci el yatak odası gibi her tür eşyayı uzun yıllar güvenle kullanabilmektesiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar İle Artık İkinci El Beyaz Eşya ve Mobilya Satmak Çok Kolay Bunun İçin Sadece Satmak İstediğiniz İkinci El Eşyalarınızın Fotoğraflarını Whatsapp ile 0555 754 50 60 Numaralı Telefona Göndermeniz Yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Et

Kapalı