İkinci El EşyaKağıthane

Kağıthane İkinci El Eşya Alan Yerler

İstanbul’un en güzel ilçelerinden bir tanesi olan Kağıthane ikinci el eşya alan yerler pazarında en hareketli olan ilçelerden bir tanesidir. Mağazamızda ikinci el eşya adına aradığınız hemen her tür ürünü bulmanız mümkün olmaktadır. Mağazamızda ikinci el buzdolabı, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el yatak odası, ikinci el televizyon, ikinci el arçelik klima, ikinci el samsung led tv, ikinci el lg buzdolabı ve daha binlercesi sizleri beklemektedir.

Mağazamızda satışa çıkarmış olduğumuz bütün elektronik ürünlerimiz öncelikle kendi servisimiz tarafından kontrol edilmekte ve her tür bakım onarımı yapıldıktan sonra satışa sunulmaktadır. Kağıthane 2.el eşya alan yerler firması olarak bizim için en önemli ilke %100 müşteri memnuniyeti olmaktadır. Her zaman bu ilke ile hareket eden Kağıthane ikinci el eşya alan yerler mağazamız sizlere her zaman en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmaktadır.

Kağıthane 2. El Eşya Alımı

Kağıthane ikinci el eşya mağazası olarak sadece ikinci el eşya satışı yapmıyor aynı zamanda ikinci el eşyalarınızı da alıyoruz. Satmayı düşündüğünüz ve kullanıma uygun ikinci el televizyon, ikinci el yatak odası takımı gibi hemen her tür ikinci el eşyalarınızı değerinde bir fiyatla alıyoruz.

Sizlerden almış olduğumuz tüm bu ürünleri Kağıthane ikinci el beyaz eşya alanlar için her tür bakım ve onarımını yapıp en uygun fiyattan satıyoruz.

Kağıthane 2. El Beyaz Eşya Alım Süreci

Satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızın resmini çekin, whatsapp ya da e-posta adresimiz üzerinden bize ulaştırın. Biz sizlerle irtibat sağlayarak evinize kadar geliyor ve ikinci el eşyanızı değerinde bir fiyatla alarak paranızı anında nakit olarak ödüyoruz.

Kağıthane ikinci El Mobilya Alanlar

Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutan mağazamızdan her tür ikinci el beyaz eşya ve mobilya ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilmektesiniz. Ayrıca mağazamız üzerinden alacağınız bütün ürünler firmamız garantisi altında satılmaktadır. Kağıthane ikinci el mobilya alanlar en kaliteli ve son moda ürünleri en uygun fiyattan mağazamızdan alabilmektedirler.

Mağazamızda bulunun ikinci el kanepe, ikinci el yatak odası, ikinci el oturma grupları, ikinci el köşe koltuk takımı, ikinci el klasik mobilyalar en uygun fiyattan sizleri beklemektedir. Her bir ürünümüz sıfır ayarında olup kesinlikle uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede olmaktadırlar. Her tür ikinci el eşya için kalite ve güvenin tek adresi olan mağazamıza sizleri de bekleriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar İle Artık İkinci El Beyaz Eşya ve Mobilya Satmak Çok Kolay Bunun İçin Sadece Satmak İstediğiniz İkinci El Eşyalarınızın Fotoğraflarını Whatsapp ile 0555 754 50 60 Numaralı Telefona Göndermeniz Yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Et

Kapalı