İkinci El Beyaz Eşya

Avcılar İkinci El Beyaz Eşya Alan Yerler

Kurulduğu günden bu yana siz müşterilerine Avcılar ikinci el beyaz eşya alan yerler olarak sektörde hizmet veren firmamız, evlerinizde ya da ofislerinizde fazlalık olarak gözünüze çarpan ve kullanmadığınız eşyalarınız değerlendirmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Avcılar ikinci el beyaz eşya olarak alım satımını yaptığımız eşyalarda sizlere uygun fiyat koşulları sunmakta ve eşyalarınızı piyasa değerinde satın almaktayız. Firmamız ile eşyalarınız hiçbir zaman piyasa değerinin altında alınmaz. Bu nedenle fiyat konusunda bize güvenilir ve ikinci el beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz.

Avcılar ikinci el beyaz eşya alanlar arasında ayrıcalıklı hizmetler sunan firmamıza ulaşmanız ve satmak istediğiniz eşyaları incelememiz adına bize yollamanız oldukça basittir. WhatsApp hattımız üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını çekere bize gönderebilir ve firmamız çalışanları tarafından incelenmelerini sağlayabilirsiniz. Eşyalarınızın fotoğraflarını farklı açılardan çekmeniz ve varsa deforme ya da hasar gibi durumlarını fotoğraflayarak bize ulaştırmanız önemlidir. Eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz ardından gerekli incelemeler yapılacak ve en kısa sürede fiyat değerlemesinde bulunulacaktır.

İkinci El Mobilyalarınızı Değerinde Alıyoruz

Avcılar ikinci el mobilya alan yerler kapsamında hizmet veren firmamız, ikinci el beyaz eşyalarda olduğu gibi ikinci el mobilyalarınızı her zaman için piyasa değerinde satın alır ve sizler için en kârlı alışverişi ortaya koyar. avcilar ikinci el mobilya alim satim - Avcılar İkinci El Beyaz Eşya Alan YerlerMobilyalarınız üzerinde gerekli inceleme ve tespitler yapılmasının ardından piyasa genelinde biçilen değer neyse mobilyalarınız için de aynı şekilde o fiyat yada biraz daha üzerinde size kârlılık sunacak bir oran biçilir. Bu nedenle mobilyalarınızı değerlendirme konusunda içiniz rahat olabilir ve sahip olduğunuz tüm eşyalarınızı firmamıza gönlünüz rahat bir şekilde teslim edebilirsiniz.

Diğer yandan firmamız bünyesinde alınan mobilya ve mobilya türevi eşyalar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Avcılar ikinci el mobilya olarak aşağıda yer alan listede hangi ikinci el mobilyaları aldığımızı daha yakından görebilirsiniz.

 • Yatak Odası Takımları
 • Oturma Grupları
 • Köşe Takımları
 • Berjer
 • Masa ve Sandalye Takımları
 • Bilgisayar Masası
 • Şifonyer
 • Vitrin
 • TV Ünitesi
 • Komidin
 • Gardolap
 • Portmanto
 • Karyola
 • Baza
 • Çekyat
 • Yemek Masası

 

#avcılaristanbulikincielbeyazeşyaalanlar #avcılarikincielbeyazeşyaalanyerler #avcılaristanbulikincielbeyazeşyaalımsatım #avcılarikincielbeyazeşyaalanlar #ikincielbeyazeşyaalanyerler #ikincielbeyazeşyaalımsatım #ikincielbeyazeşyaalanlaristanbul #ikincielbeyazeşyaalanyerleristanbul #ikincielbeyazeşyaalımsatımistanbul #istanbuleskibeyazeşyaalanlar #eskibeyazeşyaalanyerler #avcılareskibeyazeşyaalımsatım #avcılar2elmobilyaalanlar #avcılar2elmobilyaalanyerler #avcılar2elmobilyaalımsatım #avcılar2elmobilyaalanlaristanbul #avcılaristanbul2elmobilyaalımsatım #avcılar2elmobilyaalımsatım #avcılaristanbulmobilyaalanlar #avcılaristanbulmobilyaalanyerler #avcılarikincielmobilya #avcılaristanbulikincielmobilyaalanlar #avcılaristanbulikincielmobilyaalanyerler  #avcılareskimobilyaalanlar #avcılaristanbuleskimobilyaalimsatim

#avcilartelevizyonalanlar

#avcılarledtvalanyerler

#avcılarlcdalanlar

#avcılarklimaalanyerler

#avcılarbuzdolabıalanlar

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İstanbul İkinci El Beyaz Eşya Alanlar İle Artık İkinci El Beyaz Eşya ve Mobilya Satmak Çok Kolay Bunun İçin Sadece Satmak İstediğiniz İkinci El Eşyalarınızın Fotoğraflarını Whatsapp ile 0555 754 50 60 Numaralı Telefona Göndermeniz Yeterlidir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

 1. Avcılar Denizköşkler de taşınma sebebi ile beyaz eşyalarımı satmak zorunda kaldım sağolsun google üzerinden yaptığım arama sonucunda mahmut beye ulaştım beyaz eşyalarıma istediğim rakamı vererek alışverişi sonlandırdık. kesinlikle tavsiye ederim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon Et

Kapalı